החלקה יפנית - האם זוהי ההחלקה הכי טובה?

 

חולמת על שיער בריא, חלק ומבריק? שיער קל לסידור ועיצוב בכל בוקר? יש לך את האפשרות להגשים את החלום שלך בעזרת טיפול החלקה יפנית מהיר. טיפולי ההחלקה היפנית הם בעבור רבים הגשמת חלום, אפשר ליהנות משיער חלק ומבריק למשך תקופה ארוכה ללא צורך במחליקי שיער, קרמים או פן. מצב הרוח משתפר פלאים כאשר בכל בוקר אנחנו מתעוררים עם שיער חלק, נוח לסידור ומלא ברק, השיער המושלם עליו תמיד חלמת.

כיצד מתבצעת ההחלקה?

 כולנו מכירים את הפרסומים על שימוש בחומרים מסוכנים במהלך טיפולי החלקת שיער, רגע לפני שאתם מוותרים על החלקת השיער שלכם כדאי להגיע אל מכון ג'נרה המקצועי, אנחנו מבצעים טיפולי החלקה יפנית בעזרת חומרים איכותיים ובטוחים לשימוש, חומרים בהם נעשה שימוש בכל רחבי העולם.

 

ההחלקה היפנית מתאימה לשיער מתולתל, מקורזל, גלי, צבוע, טבעי, עבה ודק, הטיפול מתאים כמעט לכל סוגי השיער פרט לשיער מובהר או שיער שעבר כבר החלקה בעבר בטכניקת קליאופטרה או סברה. ההחלקה היפנית תעניק לכם שיער חלק לצמיתות תוך החדרה חומרים משקמים ומזינים לתוך השיער, במהלך הטיפול השיער עובר שיקום ממשי. להשלמת הטיפול נמליץ על שימוש קבוע בשמפו ומסכה המעניקים לשיער ברק ותורמים לבריאותו.

מהלך הטיפול

 לביצוע ההחלקה יהיה עליכם לבלות במכון Jenara  כ-4 שעות, משך הטיפול מושפע מאורך השיער, נפח השיער והיותו טבעי או פגום/צבוע. ככל שהשיער פגום יותר כך ההחלקה תהיה מהירה יותר. חשוב להדגיש כי לאחר החלקת השיער בשיטה היפנית הוא לא ישוב עוד למראה מסולסל, השיער הקיים יישאר חלק, יהיה צורך בטיפולי החלקה לשורשי השיער בהתאם לקצב הצמיחה. יהיה עליכם לחדש את הטיפול לאחר כחצי שנה בהתאם לקצב צמיחת השיער.

 

שמפו עשיר במלחים או שמפו נטול מלחים?

ההמלצה שלנו לחפיפת השיער וטיפול בו לאחר החלקה יפנית היא שימוש בשמפו עשיר במלחים. חשוב להבדיל בין טיפול בשיער שעבר החלקת קרטין או החלקה ברזילאית לבין שיער שעבר החלקה יפנית, בעוד ששיער אחרי החלקת קרטין או החלקה ברזילאית זקוק לשמפו נטול מלחים, שיער לאחר החלקה יפנית זקוק דווקא לשמפו עשיר במלחים.

 

 

עגלת הקניות שלך ריקה