phone icon 03-5186616      mail icon ajvandet@gmail.com           waze icon facebook icon

החלקת שיער - jenara

מתי לאחרונה בדקת את רשימת הרכיבים של השמפו בו את משתמשת בכל יום? במידה ובדקת, האם את מכירה את החומרים האלו? האם אתה יודע איך החומרים האלו משפיעים על השיער והקרקפת? מוצרי טיפוח אנחנו רוכשים ללא בדיקת רכיבים, מעט מאוד יודעים מה מכילים מוצרי הטיפוח שלנו, היום רשת האינטרנט מובילה שינוי בתחום, יותר ויותר נשים וגם גברים הופכים מודעים לחשיבות של איכות המוצרים, הרכיבים, השפעות של רכיבים מסוימים על השיער והגוף והימנעות ממוצרי טיפוח בעלי רמת רעילות גבוהה.
המילה האחרונה בתחום עיצוב וטיפוח השיער היא מסכת קרטין להזנה ושיקום השיער. הסביבה העירונית חושפת את השיער לאוויר מזוהם, אוויר יבש של מזגנים, מים עשירים באבנית, מוצרים לטיפוח השיער עם ריכוז גבוה של כימיקלים מזיקים ועוד, גם אלו שאינם עושים כל שימוש בתכשירי עיצוב שיער או אמצעים לעיצוב השיער בחום (מייבשי שיער, מחליקים ומסלסלים), זקוקים למסכת טיפוח להזנת השיער.
חולמת על שיער חלק? עם החלקת קרטין ניתן לבצע החלקה לשיער באופן זמני או באופן קבוע, הטיפול מתאים גם לשיער צבוע ופגום.
חולמת על שיער בריא, חלק ומבריק? שיער קל לסידור ועיצוב בכל בוקר? יש לך את האפשרות להגשים את החלום שלך בעזרת טיפול החלקה יפנית מהיר.
מחפשים טיפול החלקת שיער בטיחותי עם אפקט החלקה וגם אפקט שיקום והזנה לשיער? זה הזמן להכיר טכניקת החלקה חדשה ללא שימוש בפורמלין, ללא גופרית, החלקה אורגנית של Jenara מבוססת חומרים טבעיים בלבד.
השוק מוצף כיום במייבשי שיער מיוחדים אשר יצרניהם מבטיחים מראה בריא יותר לשיער ושיקומו. למרות הבטחותיהם נסיינים רבים טוענים שמדובר בבזבוז כסף. לא נמצא הבדל בין מייבש רגיל למייבש בעל טכנולוגיה חדשה כלשהיא. המטרה היא כאמור לייבש את השיער בחום לא גבוה ובמהירות המירבית כדי לשחרר את לחץ המים על השיער. מייבשי שיער איטלקיים נחשבים למייבשים טובים, מחיר ממוצע למייבש סביר מתחילה בכ-700 שקלים ומעלה. אם אינך יודעת כיצד לבחור ולרכוש את המייבש הטוב עבורך, מומלץ להתייעץ עם מעצב השיער שלך. ניתן לבדוק את איכותו של מייבש השיער ע”פ פתחי האוורור שממוקמים בצדו האחורי של מייבש. יש לבדוק את כח היניקה על ידי כיסוי הפתחים ושחרורם, ככל שכח היניקה גדול יותר, כך המייבש טוב יותר.
ייבוש השיער אחרי חפיפה, באויר הפתוח גורם נזק גדול יותר לשיער מאשר ייבוש בפן! ע”פ מרכזים לחקר השיער ביפן, ייבוש במייבש שיער תמיד עדיף על ייבוש באויר הפתוח מסיבה עיקרית אחת. כאשר השיער רטוב, מולקולות המים ממלאות את הסדקים בשיער. השיער מתרחב כדי להכיל את המים כמו ספוג.המים מפעילים לחץ קל מתוך השיער מה שגורם לשחיקה של שכבת השיער העליונה.
לאחר השטיפה, מומלץ לספוג את עודפי המים במגבת ולא לשפשף את השיער במגבת. פעולת שיפשוף חזקה עלולה לפגוע בשיער. הספיגי את קצוות שיער במגבת, כדי למנוע יצירת חיכוך ופיצול הקצוות. לא מומלץ לעטוף את השיער במגבת, אלה כמו שנאמר להספיגו בעדינות במגבת. חשוב לזכור כי שיער רטוב הינו רגיש יותר לפגיעות חיצוניות, לכן מומלץ לפעול לפי הנחיות אלו והשינוי בשיער יורגש במהרה.
הרטבת השיער - הרטיבי את שיער עם מים פושרים, טמפרטורת המים חשובה מאוד, על המים להיות פושרים או קרים עד 38 מעלות. אין להשתמש במים חמים שכן מים חמים מאוד עלולים להזיק לשכבה העליונה של השיער ולגרום נזק לשיערך. מטרת החפיפה היא לנקות את הקרקפת לכן, התרכזי בהטרבה עדינה של הקרקפת, והזרמת מים לכל אורך השיער תוך עיסוי עדין, בטמפרטורת מים פושרת
כאשר שוכבים בשמש, מומלץ להשתמש במסכת שיער. החום מן השמש יסייע לפעולת המסכה, ומסנני הקרינה יחסמו את קרני ה UV הגורמות לנזק בשיער. שיער צבוע או שיער שעבר החלקה יפנית הוא בעל צרכים מיוחדים וכשם שטיפול טוב הוא הכרחי לכל סוג זה בעיקר חשוב בשיער מסוג זה. מומלץ להרבות בשימוש בכובעים, צעיפים כדי לסייע בהגנה מפני דהיית הצבע והשפעות הייבוש של השמש.
יש לספוג את השיער עם מי ברז במשך 2-3 דקות. על מנת לאפשר לשיער לספוג את המים וכך לא לאפשר לו בהמשך “להכיל” מים / ים עם כלור. מומלץ לשים כובע שחייה צמוד. לאחר שחיה בבריכות כלור / מים ים: לשטוף מייד את השיער עם מים מתוקים לאחר השחייה. אין לאפשר לכלור להתייבש על השיער.
למרות שמקובל לחשוב שכלור הוא הגורם היחיד לשיער ירוק, השיער שלך הופך ירוק מנוכחותם של מתכות קשות (נחושת, ברזל, ומנגן) במי בריכה. המתכות מתחמצנות במפגש עם כלור ולאחר מכן נצמדות לשיער וגורמות לגוון הירקרק בו. כלור הוא כמו אקונומיקה וזה יגרום לפיגמנט השיער להתבהר.
טואול - בניית אתרים